KRAKÓW:

PIĄTEK | 4.09.2020

14.00 Teatr Migro (PL): Ławka | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

15.00 Roland Zee Company (FR): Zee – A Visual Comedy Act (Wizualny akt komediowy) | Rynek Główny od strony Ratusza

16.00 Compagnie l’Excuse (FR): HomoCatodicus | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

17.30 Teatr Migro (PL): Ławka | Aleja Róż

18.00 Compagnie l’Excuse (FR): HomoCatodicus | Rynek Główny od strony Ratusza

18.00 Roland Zee Company (FR): Zee – A Visual Comedy Act (Wizualny akt komediowy) | Aleja Róż

19.00 Teatr Migro (PL): DROM – ścieżkami Romów | Aleja Róż

19.30 Teatr Biuro Podróży (PL): Carmen Funebre | Rynek Główny od strony Ratusza

20.30 Galmae (FR/ KR): It’s not here, it’s over here (To nie tu, to tu) | Rynek Podgórski

21.00 Miquel Barcelona Palau (ES): [kórps] | Muzeum Archeologiczne (dziedziniec), ul. Senacka 3*

SOBOTA | 5.09.2020

14.00 Teatr Migro (PL): Ławka | Rynek Podgórski

14.30 Mimo Huenchulaf (CL): Anything Can Happen (Wszystko zdarzyć się może) | Rynek Podgórski

15.00 Pjoter (PL): Kawaler | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

15.30 Teatr Migro (PL): DROM – ścieżkami Romów | Rynek Podgórski

16.00 Teatr Pinezka (PL): Szalony świat | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

17.00 Mimo Huenchulaf (CL): Anything Can Happen (Wszystko zdarzyć się może) | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

18.00 Angie Hiesl + Roland Kaiser (DE): x-times people chair | Kompleks Dolne Młyny, ul. Dolnych Młynów 10

19.30 Miquel Barcelona Palau (ES): [kórps] | Muzeum Archeologiczne (dziedziniec), ul. Senacka 3*

19.30 Teatr KTO (PL): Ślepcy | Rynek Główny od strony Ratusza

19.30 Teatr Snów (PL): Pokój | Aleja Róż

21.00 Miquel Barcelona Palau (ES): [kórps] | Muzeum Archeologiczne (dziedziniec), ul. Senacka 3*

NIEDZIELA | 6.09.2020

13.00 Roland Zee Company (FR): Zee – A Visual Comedy Act (Wizualny akt komediowy) | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

13.30 Compagnie l’Excuse (FR): HomoCatodicus | Rynek Główny od strony Ratusza

14.00 Teatr KTO (PL): Peregrinus | Rynek Główny od strony Ratusza

15.30 Pjoter (PL): Kawaler | Rynek Podgórski

16.00 Teatr Pinezka (PL): Szalony świat | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

16.30 Compagnie l’Excuse (FR): HomoCatodicus | Rynek Podgórski

17.00 Mimo Huenchulaf (CL): Anything Can Happen (Wszystko zdarzyć się może) | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

17.00 Teatr Migro (PL): DROM – ścieżkami Romów | Rynek Podgórski

18.00 Angie Hiesl + Roland Kaiser (DE): x-times people chair | Kompleks Dolne Młyny, ul. Dolnych Młynów 10

18.00 Roland Zee Company (FR): Zee – A Visual Comedy Act (Wizualny akt komediowy) | Rynek Podgórski

19.00 Teatr KTO (PL): Peregrinus | Rynek Podgórski

19.00 Teatr Mumerus (PL): Dziś umarł Prokofiew | Muzeum Archeologiczne (dziedziniec), ul. Senacka 3*

19.00 Teatr Snów (PL): Pokój | Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha

Odwołany Lwowski Akademicki Teatr Woskresinnia (UA): Wiśniowy sad | Rynek Główny od strony Ratusza

*obowiązują bezpłatne wejściówki – dostępne w punkcie informacyjnym festiwalu (namiot w Rynku Głównym) od 4 września

Tarnów:

PIĄTEK | 4.09.2020

16.00 Mimo Huenchulaf (CL): Anything Can Happen (Wszystko zdarzyć się może) | Rynek

17.00 Teatr Pinezka (PL): Szalony świat | Rynek

18.00 Teatr Akt (PL): Etiuda ze spektaklu Ja gore | Rynek

18.30 Pjoter (PL): Kawaler | Rynek

19.30 Mimo Huenchulaf (CL): Anything Can Happen (Wszystko zdarzyć się może) | Rynek

20.00 Teatr Akt (PL): Ja gore | Boisko Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24

SOBOTA | 5.09.2020

16.00 Roland Zee Company (FR): Zee – A Visual Comedy Act (Wizualny akt komediowy) | Rynek

17.00 Compagnie l’Excuse (FR): HomoCatodicus | Rynek

17.30 Roland Zee Company (FR): Zee – A Visual Comedy Act (Wizualny akt komediowy) | Rynek

18.30 Compagnie l’Excuse (FR): HomoCatodicus | Rynek

19.30 Teatr Biuro Podróży (PL): Carmen Funebre | Boisko Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24

Teatr KTO - Instytucja Kultury Miasta Krakowa

Ⓒ 2020 – Teatr KTO

Scroll Up